Často to jsou jen malé změny, které nás posouvají vpřed, říká Miloslav Haubert

08.06.2024 Redakce eMaminy.cz

Kotvičník Forte, bylinný doplněk stravy ve formě kapek, si získal oblibu mezi lidmi hledajícími podporu zdraví a vitality. Za jeho vznikem stojí pan Miloslav Haubert, majitel firmy Pharmatica Trade s.r.o., s níž jsme si povídali o začátcích i cestě k úspěchu.

Často to jsou jen malé změny, které nás posouvají vpřed, říká Miloslav Haubert

Zdroj: Miloslav Haubert

Vznik firmy na bylinné kapky: Náhoda

Cesta k výslednému produktu Kotvičník Forte nebyla nijak plánovaná. Pan Haubert se do oboru dostal náhodou, když v rámci svého e-shopu s erotickým zbožím začal nabízet i kotvičník zemní. I když tehdy pouze v podobě čajů. Až později se mu do rukou dostala tinktura (opět náhodou), v níž viděl potenciál a ten se rozhodl využít. Po večerech, během půlroční mise v zahraničí, tedy studoval výrobu bylinných tinktur a naprogramoval si nový e-shop. Do vývoje Kotvičníku Forte se pustil ihned po svém návratu.

„Z dnešního pohledu to byl velký risk a bláznovství, ale nakonec se to vyplatilo. Ještě však uplynulo hodně času, pokusů a omylů, než se podařilo Kotvičník Forte dovést do dnešní podoby,“ říká s úsměvem pan Haubert.

Kvalita na prvním místě

Přesný recept na výrobu z pochopitelných důvodů prozradit nelze. „Nejdůležitější je samozřejmě kvalita samotné byliny,“ zdůrazňuje majitel firmy. Ta, která se používá při výrobě Kotvičníku Forte, pochází z Bulharska, kde jsou pro růst kotvičníku ideální podmínky. Při výrobě je kladen velký důraz na maximální zachování účinných látek, k čemuž slouží vyvinutý systém. „Spousta výrobců to totiž dělá tak, že jen vezmou bylinu, vymacerují ji v alkoholu a potom ještě hodně zředí vodou, aby získali co největší množství tinktury,“ dodává.

Filozofie firmy spočívá v neustálé práci na zdokonalování produktu, přestože některé posuny již nejsou tak výrazné jako na začátku. Podle pana Hauberta jsou ale stejně důležité: „Často to jsou jen malé změny, o nichž si však myslím, že jsou právě těmi, jež nám udržují náskok před konkurencí a posouvají nás vpřed.“


Pro koho je Kotvičník Forte určen a jak funguje

Kotvičník Forte je určen pro osoby, které trpí únavou, nízkou energií, ztrátou chuti do života anebo chtějí podpořit své libido. Doporučuje se užívat kapky dlouhodobě, přičemž nejlepších výsledků dosahují osoby starších 40 let. Výrobce pak  nabízí záruku vrácení peněz, čímž své přesvědčení o kvalitě produktu podtrhuje.

Kotvičník Forte lze koupit pouze v internetovém obchodě www.kotvicnikforte.cz.

Nejlepší reklama? Spokojení zákazníci

O kvalitě Kotvičníku Forte svědčí i spokojenost zákazníků. Přibližně 78 % z nich se vrací, objednává znovu a oceňuje účinky produktu. Tyto pozitivní ohlasy jsou pro pana Hauberta a jeho firmu tou nejlepší odměnou: „Chtěl bych tímto všem moc poděkovat za důvěru a loajálnost, kterou v náš produkt mají.“


Dobude Kotvičník Forte svět?

Snem pana Hauberta je expandovat s Kotvičníkem Forte do zahraničí. Aktuálně ale naráží na problém s názvem srozumitelným pouze v Česku a na Slovensku. Zvažuje proto vytvoření nového produktu s "mezinárodním" označením. Vzhledem k vysoké konkurenci a cenám za reklamu se však jedná o náročný krok. „Ale kdo ví, co nás do budoucna ještě čeká a jakým směrem se firma vydá,“ uzavírá.

Firmu s kvalitním produktem a spokojenými zákazníky dokázal pan Haubert vybudovat díky své vytrvalosti a odhodlání. Jeho příběh je inspirací pro všechny, kteří se nebojí jít si za svými sny a sází na kvalitu a poctivou práci.

Celý rozhovor s panem Miloslavem Haubertem si můžete přečíst na webu Proprarodice.cz.

 

Autor: redakce eMaminy a pan Miloslav Haubert

Podpora a pomoc Zdraví
Newsletter

Pravidelný přísun novinek, inspirace na každý den, podpora pro rodiče i sdílení zkušeností. Takový je Newsletter webu eMaminy.cz. Přihlaste se k jeho odběru a čtěte o tématech, které vám pomohou v náročném období nebo zpříjemní rodinný život. Buďte první, kdo se dozví o nových článcích, akcích a událostech. Prosíme, potvrďte odběr ve vaší e-mailové schránce. 

© 2024 eMaminy.cz, s.r.o.
by Media Heroes