O nás

Vítejte na webových stránkách eMaminy.cz. Na místě plném informací a inspirace, kde se potkává potřebnost s pomocí, propojuje se odborná veřejnost s laickou a prolínají generace.

Jsme týmem nadšenců, ale především obyčejných lidí, kteří vědí, že některé problémy člověk sám zkrátka nezvládne, a tak jsme vytvořili tento web.

Naše poslání je jednoduché – nabídnout užitečné informace, sdílet zkušenosti a vytvářet bezpečné prostředí pro vzájemnou podporu. Snažíme vyhledávat zajímavá témata, inspirativní osoby i příběhy a spolupracovat s odborníky, abychom vám mohli nabídnout skutečně relevantní obsah.

Nebojíme se mluvit i těžších tématech, jako jsou drogy, závislosti, vážná onemocnění, postižení nebo paliativní péče, neboť i tato k životu patří. Naše síla spočívá ve sdílení rad a zkušeností.

Bonusem je pak úsilí zlepšovat mezigenerační vztahy, aby děti a rodiče nebo vnoučata a prarodiče k sobě snadněji našli cestu.    

Podílejte se s námi na obsahu webu. Své nápady a připomínky můžete zasílat na adresu: redakce@emaminy.cz. Děkujeme!

S láskou tým eMaminy.cz 


Honza

"Nejlíp je mi v lese."

Moje záliby:

myslivost
kynologie
motorky


Dáša

„Neboj se milovat, nauč se odpouštět a nevzdávej se.“

Moje záliby:

příroda
psi a vše kolem nich
kultura 


Jirka

„Život je fajn.“

Moje záliby:

špagety
cestování
nové technologie 


Markéta

„S úsměvem jde všechno líp.“

Moje záliby:

cestovaní
knihy
dobré jídlo


Newsletter

Pravidelný přísun novinek, inspirace na každý den, podpora pro rodiče i sdílení zkušeností. Takový je Newsletter webu eMaminy.cz. Přihlaste se k jeho odběru a čtěte o tématech, které vám pomohou v náročném období nebo zpříjemní rodinný život. Buďte první, kdo se dozví o nových článcích, akcích a událostech.

© 2024 eMaminy.cz, s.r.o.
by Media Heroes