Kotvičník Forte: Výzva k testování je ukončena

02.04.2024 Redakce eMaminy.cz

Děkujeme všem, kteří se zapojili do testování přírodních kapek Kotvičník Forte na eMaminy.cz! Vaše ochota vyzkoušet produkt a sdílet s námi vaši zpětnou vazbu je pro nás nesmírně cenná.

Kotvičník Forte: Výzva k testování je ukončena

Zdroj: Pharmatica Trade s.r.o

Co se bude dít dál?

Nyní začíná samotné testování produktu. Registrovaní účastníci obdrží v nejbližší době své testovací balíčky a v průběhu následujících týdnů budeme shromažďovat zpětnou vazbu od testujících. Kompletní výsledky testování zveřejníme na přelomu měsíce května a června na webu eMaminy.cz.

Pro koho budou výsledky testování užitečné?

Pro všechny, kteří se zajímají o přírodní produkty na podporu zdraví, chtějí vědět více o Kotvičníku Forte a jeho potenciálních přínosech a rozhodují se, zda si Kotvičník Forte koupit.  

Registrované zájemce o testování prosíme, sledujte svou e-mailovou schránku, kam budeme posílat další pokyny a upozornění související s testováním.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se do této výzvy zapojili, a těšíme se na výsledky testování.

 

Autor: redakce eMaminy.cz

Zdraví
Newsletter

Pravidelný přísun novinek, inspirace na každý den, podpora pro rodiče i sdílení zkušeností. Takový je Newsletter webu eMaminy.cz. Přihlaste se k jeho odběru a čtěte o tématech, které vám pomohou v náročném období nebo zpříjemní rodinný život. Buďte první, kdo se dozví o nových článcích, akcích a událostech.

© 2024 eMaminy.cz, s.r.o.
by Media Heroes