Zaměstnání
Kraj Vysočina

Mladá žena znakuje před počítačem
Posílení podpory zaměstnanosti osob se zdravotním postižením a postih nelegální práce. Novela zákona o zaměstnanosti přináší klíčová opatření

Vláda schválila novelu zákona o zaměstnanosti, kterou předložil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka. Cílem této novely je řešit problémy s účelovým využíváním příspěvku na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením na chráněném trhu práce. V rámci kontroly a postihu nelegálního zaměstnávání dojde k zavedení nových opatření vůči subjektům dopouštějících se těchto přestupků.

Burza pracovních příležitostí pro osoby se zdravotním postižením
Burza pracovních příležitostí pro osoby se zdravotním postižením
Žena u počítače
Od srpna čekají zaměstnavatele u dohod o provedení práce změny
Muž na vozíčku v zaměstnání
Zaměstnávání osob se zdravotním postižením
Pracovní tým
Mají přiznanou invaliditu, ale chtějí pracovat. Pomohou zkrácené úvazky, odstraňování bariér a destigmatizace, říká manažerka služeb zaměstnávání z BONA o.p.s.
Žena v práci
Úřad práce hledá učitele češtiny pro rekvalifikační kurzy

Newsletter

Pravidelný přísun novinek, inspirace na každý den, podpora pro rodiče i sdílení zkušeností. Takový je Newsletter webu eMaminy.cz. Přihlaste se k jeho odběru a čtěte o tématech, které vám pomohou v náročném období nebo zpříjemní rodinný život. Buďte první, kdo se dozví o nových článcích, akcích a událostech. Prosíme, potvrďte odběr ve vaší e-mailové schránce. 

© 2024 eMaminy.cz, s.r.o.
by Media Heroes