Kdo vám kryje záda?

02.04.2024 Allianz pojišťovna, a. s.

Investujete čas a peníze do svého domu nebo bytu a jeho vybavení? Hodnota vašeho majetku se tak zvyšuje a určitě stojí za to, zamyslet se nad tím, zda jej máte správně pojištěný. Může se vám také stát, že vám přijde vhod rychlá a účinná pomoc, například když si zabouchnete klíče nebo potřebujete poradit se svým počítačem. Také s tím vám může naše pojištění pomoci.

Kdo vám kryje záda?

Zdroj: Allianz pojišťovna. a. s.

Svůj domov si hýčkáme a všelijak vylepšujeme, a to se týká i různých technických zařízení. Pořídili jste si například automatické rolety, fotovoltaiku, pojezdová vrata, tepelné čerpadlo, rolovací garážová vrata nebo klimatizaci? Pak je určitě dobré zvolit takové pojištění majetku, které vás ochrání i v případě poškození tohoto vybavení.  

Pojištění MůjDomov od Allianz vám kryje záda nejen v případě krádeže, vandalismu, škod způsobených přepětím, zkratem nebo přírodními živly, ale i při poruše zmiňovaného strojního zařízení, které je pevně spojené s budovou. Limit na takovou pojistnou událost je sto tisíc korun. Stačí, aby hodnota těchto zařízení byla započtena do celkové pojistné částky a dále není potřeba žádné speciální připojištění nebo specifikace v pojistné smlouvě. Důležité je, že toto tzv. strojní pojištění se u Allianz vztahuje na zařízení do 10 let stáří, podmínkou pro vyplacení pojistného plnění v případě poruchy je tak doložení toho, že věc není starší 10 let. K tomu postačí například daňový doklad či záruční list.

Ke každému majetkovému pojištění od Allianz pojišťovny máte navíc k dispozici asistenční služby Home Assistance dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vyřeší zabouchnuté klíče, výskyt nepřátelských hlodavců, invazi obtížného hmyzu, poruchu domácího elektrospotřebiče, ale i právní poradenství související s vaším běžným občanským životem (sousedské spory, spory ze smluv či z vlastnického práva). Asistenci jsme dále rozšířili také o novou verzi služeb – IT asistenci. K dispozici tak máte (bez omezení počtu zásahů) podporu IT specialistů, kteří pomohou vyřešit nástrahy IT technologií v domácnosti, se kterými si běžný uživatel nemusí vědět rady, jako například zavirovaný počítač, instalaci mobilu, spárování spotřebičů, chytrou domácnost a podobně. Tuto službu poskytuje Allianz pojišťovna klientům do konce roku 2024 zdarma.

Chraňte sebe i svůj domov. S Allianz je to zase o něco jednodušší.

www.allianz.cz


Autor:  Allianz pojišťovna. a. s.   

Pojištění
Newsletter

Pravidelný přísun novinek, inspirace na každý den, podpora pro rodiče i sdílení zkušeností. Takový je Newsletter webu eMaminy.cz. Přihlaste se k jeho odběru a čtěte o tématech, které vám pomohou v náročném období nebo zpříjemní rodinný život. Buďte první, kdo se dozví o nových článcích, akcích a událostech.

© 2024 eMaminy.cz, s.r.o.
by Media Heroes